Milé kolegyne, kolegovia

ďakujeme všetkým učiteľkám materských škôl, ktoré sa do súťaže zapojili.

         Do XXI. ročníka bolo zaslaných 2040 prác, z toho 2 CD-ečka, počet zapojených MŠ 284, SMŠ 11.

Vystavené budú aj práce, ktoré neboli ocenené.

Výstava bude sprístupnená v dňoch 17.5.2018 – 31.5.2018 v priestoroch Okresného úradu Prešov, Námestie mieru 3.

Zoznam vybraných výtvarných prác
  1. Adela Bittšanská,3 r., MŠ Surovovova 2797/20, 01001 Žilina, „U nás doma“, Pedagóg: Anna Kapusniaková
  2. Bianka Adamová, 3 r., MŠ Kováčova 10, Starý Tekov, „Moja rodina“, Adriana Naďová
  3. Hanna Lilia 4,5r, MŠ pri zdravotníckom zariadení, Hradná 7, Komárno 94501, „V záhrade s balónom“, Ildiko Ganzerova
  4. Tamara Bytčanková, 4,5r, MŠ Fraňa Kráľa 1707 Čadca 02201, „Priniesol ma Sebko“, Anna Matáková
  5. Laura Červencová 4r., MŠ Fojstvo 1253, 02351 Raková, „Veverička“, Katarína Martiniková
  6. Lenka Strýčková 5r., MŠ Fojstvo 1253, 02351 Raková, „Rybičky“, Katarína Martiniková
  7. Gréta Kurucová 5r., MŠ Stálicová  alokované triedy Haburská 6, Bratislava 82101, „Rozprávka o Červenej Čiapočke“, Mgr. Oľga Zuzáková
  8. Martin Pirchala 5r., MŠNám. Janka Borodáča 6, 01008 Žilina, „Sliepočka a kohútik v horách“, Mgr. Marta Pobemová
  9. Tamara Kučmínová 5r., ZŠ s MŠ Centrum I 32, 01841 Dubnica nad Váhom, „Kvietky mačky Murky“, Soňa Dianová
  10. Eliška Bukovinská 5r., MŠ Nám.Janka Borodáča 6, 01008 Žilina, „Moja mačka“, Mgr. Drahomíra Filipová
  11. Viktor Hamarčák 5r., MŠ ul.Ľudovíta Štúra 318/23, 089 01 Svidník, „Práca v záhrade“, Alena Bosáková
  12. Emma Lenková 5r., MŠ Karola Kuzmányho 41, 06001 Kežmarok, „Sven v zimnom kráľovstve“, Eva Nadanyiová
  13. Ema Gogová 5r., ZŠ a MŠ Centrum I 32, 018 41 Dubnica nad Váhom, „Na výlete s maminou“, Soňa Dianová
  14. Ciara Mgbeonyere 5r., MŠ Bulíkova 25, 851 04 Bratislava 55, „Žirafa“, Marcela Nemečková
  15. Emily Žipajová 5r., SMŠ Elba Smetanova 2, 08005 Prešov, „S našou mačkou Vebikou“ , Alica Petraniková
  16. Alexandra Briová 5r., MŠ Karola Kuzmányho 42, 060 01 Kežmarok, „ Laura lesná víla“, Eva Nadányiová
  17. Zoe Madoová 5r., MŠ Ul.mieru 16, 945 01 Komárno, „Snehulienka a 7 trpaslíkov“, Timea Rumiová
  18. Šimon Chovanec , MŠ Štúrova 15, 953 01 Zlaté Moravce, „Maximko“, Ivana Homolová
  19. Saška Baranyaiová 5r., MŠ P.J.Šafárika 394/2, 927 01 Šaľa, „Slnko svieti“, Marta Poláková
  20. Sophia Mia Danková 6r., ŽŠ s MŠ Centrum I 32, 081 41 Dubnica nad Váhom, „Myšky psíka Roxyho“, Soňa Dianová
  21. Nikola Urbaníková 6r., ZŠ s MŠ Centrum I 32, 081 41 Dubnica nad Váhom, „Jednorožec na výlete“, Soňa Dianová
  22. Daniela Plášeková 6r., MŠ marš Malinovského 1985/41, 960 01 Zvolen, „Lastovičia rodinka“, Jana Ivanová
  23. Mia Sabová 6r., MŠ Stálicova, alokované triedy Haburská 6, 821 01 Bratislava, „Koho ľúbim? Mamičku a tatina“, Beata Pevná
  24. Dávidko Turan 5r., MŠ Štiavnická 1, 949 01 Nitra, „Vesmírny hrdina“ , Mgr. Lenka Kozárová
  25. Natália Benčíková, 5 r., MŠ, Bulíkova 25, 85104 Bratislava 55, „Jarný anjel na lúke“, Marcela Nemečková
  26. Laura Dubeňová 6r., MŠ, Novomestského 19, 949 11 Nitra, „Kamarátky“, Pľga Sekerová
  27. Stella Palčisková 6r., SMS Elba, Smetanová 2, Prešov 08005, „Výlet s Lili na bicykli“, Alica Petreníková
  28. Sára Knézel 6r., MŠ Ul. 8.mája 089 01 Svidník, „Hopsa-rasa, aká krása…“, Bc.Katarína Labunová
  29. Alžbeta Kravcová 6r., MŠ Ul.1.mája 4, 969 01 Banská Štiavnica, „Lúka“, Miroslava Inglotová
  30. Melany Myško 6r., ZŠ s MŠ Centrum I 32, 081 41 Dubnica nad Váhom, „Mačka na kolieskových korčuliach“, Soňa Dianová
  31. Tobias Rodák 6r., SZŠ Elba, Smetanova 2, 08005 Prešov, „Ako som Stellku vyšibal“, Alica Petraníková
  32. Melánia Šimková 6r., MŠ ul. J.Kráľa 1594/1, 955 01 Topolčany, „Mačka v kuchyni“, M.Duchová
  33. Leonard Gubiš 6r., MŠ Hviezdoslavova 215, 90879 Borský Svätý Jur, „Moja kniha-Krtko“, Zuzana Rovašová
  34. Nela Kubjatková 6r., MŠ Fojstvo 1253 023 51 Raková, „Šibačka“, Mgr. Alena Šulová
  35. Michaela Večerková 6r., MŠ Puškinova 2165/3 010 01 Žilina, „Motýlia svadba“, Mgr. Jana Rolková
  36. Ema Chupačová 6r., MŠ Fojstvo 1253 023 51 Raková, „ Bocian“, Mgr. Alena Šulová
  37. Lucia Froncová 6r., MŠ Stálicova, alokované triedy Haburská 6, 821 01 Bratislava, „Roztopašná jar“, Beata Pevná
  38. Simona Lieskovanová 6r., Fojstvo 1253 023 51 Raková, „S mačičkou na prechádzke“, Mgr. Alena Paluchová
  39. Elka Čechová 6r., MŠ Bernolákova 19 08001 Prešov, „ Jar s kuriatkami“, Tatiana Zatsepinová
  40. Ema Viktória Palčová 6r., MŠ Nám.sv.Martina 80, Lipany, „Na zámku princezná“, Alžbeta Sedláková
  41. Vivien Mezešová 5r., MŠ Karola Kuzmányho 41 06001 Kežmarok, „Speváčka Amy“, Eva Nadanyiová
  42. Tomáš Zeleňák 6r., MŠ Novomeského 19, 949 11 Nitra, „Hasiči“, Oľga Sekeráková
  43. Pia Mária Lakatošová 6r., MŠ Ždaňa, Lúčna 243/2 04411 Ždaňa, „Jednorožec a dúha“, Mgr. Beáta Bakšiová
  44. Rastislav Kantor 6r., MŠ Duchnovičova 480/29, Medzilaborce, „Mesto v noci“, Mgr.Alexandra Siváková
  45. Rebeka Boldiová 4r., MŠ Slavošovce 526, 049 36, „Prišla jar“, Gabriela Mražíková
  46. Skupinová práca /Agáta Kollárová, Alžbeta Feketeová, Mária Špiková 5-6r./, SŠPS internátna Prešov, Duklianska 2, „Tri prasiatka – spoločná práca – kniha“, Mária Straková
  47. Skupinová práca 6r., ZŠ s MŠ Gorkého, 036 01 Martin, „Smelý zajko“, Karolína Vríčanová
  48. Spoločná práca MŠ D 5-6r., SŠPS internátna Prešov, Duklianska 2, „Námorníci sa plavia svetom“, Mgr, Jana Kundrátová, Ivana Bebková
  49. Spoločná práca MŠ A 3,4 a 5r., SŠPS internátna Prešov, Duklianska 2, „Cesta životom“, Mgr.M.Mikitová, Mgr.L.Mikitová
  50. Skupinová práca 4r., MŠ Osloboditeľov, 066 01 Humenné, „Tu rastiem, tu bývam – moje mesto“, Mgr. Marianna Lipinská
Ocenené práce 21.ročník Svet okolo nás 2018 / Google Photos

21.ROČNÍK – SVET OKOLO NÁS 2018 / Google Photos