Milé kolegyne, kolegovia
ďakujeme všetkým učiteľkám materských škôl, ktoré sa do súťaže zapojili.
Do XXI. ročníka bolo zaslaných 2040 prác, z toho 2 CD-ečka, počet zapojených MŠ 284, SMŠ 11.
Vystavené budú aj práce, ktoré neboli ocenené.
Výstava bude sprístupnená v dňoch 17.5.2018 – 31.5.2018 v priestoroch Okresného úradu Prešov, Námestie mieru 3.
Zoznam vybraných výtvarných prác
- Adela Bittšanská,3 r., MŠ Surovovova 2797/20, 01001 Žilina, „U nás doma“, Pedagóg: Anna Kapusniaková
- Bianka Adamová, 3 r., MŠ Kováčova 10, Starý Tekov, „Moja rodina“, Adriana Naďová
- Hanna Lilia 4,5r, MŠ pri zdravotníckom zariadení, Hradná 7, Komárno 94501, „V záhrade s balónom“, Ildiko Ganzerova
- Tamara Bytčanková, 4,5r, MŠ Fraňa Kráľa 1707 Čadca 02201, „Priniesol ma Sebko“, Anna Matáková
- Laura Červencová 4r., MŠ Fojstvo 1253, 02351 Raková, „Veverička“, Katarína Martiniková
- Lenka Strýčková 5r., MŠ Fojstvo 1253, 02351 Raková, „Rybičky“, Katarína Martiniková
- Gréta Kurucová 5r., MŠ Stálicová alokované triedy Haburská 6, Bratislava 82101, „Rozprávka o Červenej Čiapočke“, Mgr. Oľga Zuzáková
- Martin Pirchala 5r., MŠNám. Janka Borodáča 6, 01008 Žilina, „Sliepočka a kohútik v horách“, Mgr. Marta Pobemová
- Tamara Kučmínová 5r., ZŠ s MŠ Centrum I 32, 01841 Dubnica nad Váhom, „Kvietky mačky Murky“, Soňa Dianová
- Eliška Bukovinská 5r., MŠ Nám.Janka Borodáča 6, 01008 Žilina, „Moja mačka“, Mgr. Drahomíra Filipová
- Viktor Hamarčák 5r., MŠ ul.Ľudovíta Štúra 318/23, 089 01 Svidník, „Práca v záhrade“, Alena Bosáková
- Emma Lenková 5r., MŠ Karola Kuzmányho 41, 06001 Kežmarok, „Sven v zimnom kráľovstve“, Eva Nadanyiová
- Ema Gogová 5r., ZŠ a MŠ Centrum I 32, 018 41 Dubnica nad Váhom, „Na výlete s maminou“, Soňa Dianová
- Ciara Mgbeonyere 5r., MŠ Bulíkova 25, 851 04 Bratislava 55, „Žirafa“, Marcela Nemečková
- Emily Žipajová 5r., SMŠ Elba Smetanova 2, 08005 Prešov, „S našou mačkou Vebikou“ , Alica Petraniková
- Alexandra Briová 5r., MŠ Karola Kuzmányho 42, 060 01 Kežmarok, „ Laura lesná víla“, Eva Nadányiová
- Zoe Madoová 5r., MŠ Ul.mieru 16, 945 01 Komárno, „Snehulienka a 7 trpaslíkov“, Timea Rumiová
- Šimon Chovanec , MŠ Štúrova 15, 953 01 Zlaté Moravce, „Maximko“, Ivana Homolová
- Saška Baranyaiová 5r., MŠ P.J.Šafárika 394/2, 927 01 Šaľa, „Slnko svieti“, Marta Poláková
- Sophia Mia Danková 6r., ŽŠ s MŠ Centrum I 32, 081 41 Dubnica nad Váhom, „Myšky psíka Roxyho“, Soňa Dianová
- Nikola Urbaníková 6r., ZŠ s MŠ Centrum I 32, 081 41 Dubnica nad Váhom, „Jednorožec na výlete“, Soňa Dianová
- Daniela Plášeková 6r., MŠ marš Malinovského 1985/41, 960 01 Zvolen, „Lastovičia rodinka“, Jana Ivanová
- Mia Sabová 6r., MŠ Stálicova, alokované triedy Haburská 6, 821 01 Bratislava, „Koho ľúbim? Mamičku a tatina“, Beata Pevná
- Dávidko Turan 5r., MŠ Štiavnická 1, 949 01 Nitra, „Vesmírny hrdina“ , Mgr. Lenka Kozárová
- Natália Benčíková, 5 r., MŠ, Bulíkova 25, 85104 Bratislava 55, „Jarný anjel na lúke“, Marcela Nemečková
- Laura Dubeňová 6r., MŠ, Novomestského 19, 949 11 Nitra, „Kamarátky“, Pľga Sekerová
- Stella Palčisková 6r., SMS Elba, Smetanová 2, Prešov 08005, „Výlet s Lili na bicykli“, Alica Petreníková
- Sára Knézel 6r., MŠ Ul. 8.mája 089 01 Svidník, „Hopsa-rasa, aká krása…“, Bc.Katarína Labunová
- Alžbeta Kravcová 6r., MŠ Ul.1.mája 4, 969 01 Banská Štiavnica, „Lúka“, Miroslava Inglotová
- Melany Myško 6r., ZŠ s MŠ Centrum I 32, 081 41 Dubnica nad Váhom, „Mačka na kolieskových korčuliach“, Soňa Dianová
- Tobias Rodák 6r., SZŠ Elba, Smetanova 2, 08005 Prešov, „Ako som Stellku vyšibal“, Alica Petraníková
- Melánia Šimková 6r., MŠ ul. J.Kráľa 1594/1, 955 01 Topolčany, „Mačka v kuchyni“, M.Duchová
- Leonard Gubiš 6r., MŠ Hviezdoslavova 215, 90879 Borský Svätý Jur, „Moja kniha-Krtko“, Zuzana Rovašová
- Nela Kubjatková 6r., MŠ Fojstvo 1253 023 51 Raková, „Šibačka“, Mgr. Alena Šulová
- Michaela Večerková 6r., MŠ Puškinova 2165/3 010 01 Žilina, „Motýlia svadba“, Mgr. Jana Rolková
- Ema Chupačová 6r., MŠ Fojstvo 1253 023 51 Raková, „ Bocian“, Mgr. Alena Šulová
- Lucia Froncová 6r., MŠ Stálicova, alokované triedy Haburská 6, 821 01 Bratislava, „Roztopašná jar“, Beata Pevná
- Simona Lieskovanová 6r., Fojstvo 1253 023 51 Raková, „S mačičkou na prechádzke“, Mgr. Alena Paluchová
- Elka Čechová 6r., MŠ Bernolákova 19 08001 Prešov, „ Jar s kuriatkami“, Tatiana Zatsepinová
- Ema Viktória Palčová 6r., MŠ Nám.sv.Martina 80, Lipany, „Na zámku princezná“, Alžbeta Sedláková
- Vivien Mezešová 5r., MŠ Karola Kuzmányho 41 06001 Kežmarok, „Speváčka Amy“, Eva Nadanyiová
- Tomáš Zeleňák 6r., MŠ Novomeského 19, 949 11 Nitra, „Hasiči“, Oľga Sekeráková
- Pia Mária Lakatošová 6r., MŠ Ždaňa, Lúčna 243/2 04411 Ždaňa, „Jednorožec a dúha“, Mgr. Beáta Bakšiová
- Rastislav Kantor 6r., MŠ Duchnovičova 480/29, Medzilaborce, „Mesto v noci“, Mgr.Alexandra Siváková
- Rebeka Boldiová 4r., MŠ Slavošovce 526, 049 36, „Prišla jar“, Gabriela Mražíková
- Skupinová práca /Agáta Kollárová, Alžbeta Feketeová, Mária Špiková 5-6r./, SŠPS internátna Prešov, Duklianska 2, „Tri prasiatka – spoločná práca – kniha“, Mária Straková
- Skupinová práca 6r., ZŠ s MŠ Gorkého, 036 01 Martin, „Smelý zajko“, Karolína Vríčanová
- Spoločná práca MŠ D 5-6r., SŠPS internátna Prešov, Duklianska 2, „Námorníci sa plavia svetom“, Mgr, Jana Kundrátová, Ivana Bebková
- Spoločná práca MŠ A 3,4 a 5r., SŠPS internátna Prešov, Duklianska 2, „Cesta životom“, Mgr.M.Mikitová, Mgr.L.Mikitová
- Skupinová práca 4r., MŠ Osloboditeľov, 066 01 Humenné, „Tu rastiem, tu bývam – moje mesto“, Mgr. Marianna Lipinská